Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Законодавчі документи

1) Призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях:

     а) Про затвердження Положення про комісію та порядок відбору претендентів на призначення стипендій Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях;

     б) УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №561/2019. Про стипендії Президента України для дітей з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях, та їх тренерів.

 

2) Деякі питання заохочення спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю України - чемпіонів, призерів Паралімпійських і Дефлімпійських ігор та їх тренерів.

 

3) Про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор.

 .

4) Про затвердження Кваліфікаційних норм та вимог Єдиної спортивної класифікації України з видів спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку.

 

5) Про стипендії Президента України для талановитих перспективних спортсменів України.

 

6) Про стипендію Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту.

 

7) Про затвердження Положення про Єдину спортивну класифікацію України (присвоєння спортивного звання "Заслужений тренер України", "Заслужений майстер спорту").

 

Social Like