День відкритих дверей 2021

День відкритих дверей 2021

ЗАПРОШУЄМО ВАС НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ОСІБ З ПОРУШЕННЯМИ СЛУХУ,який відбудеться 10 квітня 2021 рокуз 12:00 до 14:00 на платформі ZOOM.

Київський фаховий коледж прикладних наук вже 90 років готує високопрофесійних фахівців для різних галузей бізнесу і виробництва України, з яких понад 60 років займається підготовкою фахівців з порушеннями слуху. Цим шляхом ми йдемо пліч-о-пліч з нашим другом і партнером – Українським товариством глухих. Ми докладаємо всіх зусиль задля адаптації та інтеграції осіб з порушеннями слуху в усі сфери соціального, культурного та професійного життя, підготовки конкурентоспроможних фахівців.

За традицією ми готували фахівців з порушеннями слуху за двома напрямами – швейне та взуттєве виробництво, нині ж ми можемо також запропонувати якісну підготовку у сфері дизайну, бухгалтерського обліку та оподаткування.

Відкрито підготовку бакалаврів за освітньою програмою технології фешн-бізнесу.Ґрунтовну підготовку фахівців забезпечують викладачі спецдисциплін і 10 кваліфікованих перекладачів-дактилологів. Практична підготовка здійснюється в сучасних майстернях та потужному освітньо-науково-виробничому парку Коледжу.

Детальну інформацію про освітні програми і спеціальності, особливості вступу до Коледжу, різні аспекти навчального процесу ви зможете дізнатися під час онлайн-заходу, на якому вас вітатимуть спікери:

• директорка Коледжу – Ганна Щуцька;

• завідувачка відділення технологій – Наталія Давиденко;

• завідувачка відділення дизайну – Наталія Прокопенко;

• завідувачка відділення бізнесу – Анна Сокол;

• відповідальна секретарка Приймальної комісії – ВікторіяКоваль.

Підключитися до онлайн-конференції можна за посиланням, яке буде відправлено Вам на електронну адресу, Viber або Telegram після реєстрації https://forms.gle/63NgEwp4FwfGK7dAA