Наші судді на ЧЄ з бадмінтону

Наші судді на ЧЄ з бадмінтону

З 27 квітня до 2 травня 2021 року  в Україні вперше проходив 28-й Чемпіонат Європи з бадмінтону (серед здорових). В цьому змаганні давали олімпійські ліцензії на Токіо і тут виявили бажання брати участь 220 гравців з 36 країн Європи.

Змагання проходили  в Київському Палаці Спорту за дуже непростих умов, спричинених карантинними обмеженнями та засобами безпеки. Але наша країна впоралася з організацією заходу. Про це свідчать схвальні відгуки учасників чемпіонату.

На цей європейський чемпіонат Федерацією бадмінтону України були запрошені багато волонтерів для суддівства на лінії кортів, і серед них були наші нечуючі спортсмени збірної України з бадмінтону, а саме: Такало Петро, Сафронова Анастасія, Губаньова Богдана, Циганков Микола, Дащенко Сергій і Сириця Олексій.

Допомагати судити змагання такого рівня, як Чемпіонат Європи серед чуючих – це велика довіра зі сторони Федерації бадмінтону до наших нечуючих збірників. І вони гідно впоралися з цією роботою.

Ось враження деяких з наших суддів:

Такало Петро: Особисто я хотів наживо подивитись топових гравців. Найбільше мені сподобався чемпіон світу датчанин Віктор Аксельсен і його стиль гри. У нього зовсім інший рівень майстерності гри. Від самого суддівства я отримав великий досвід, яким обов’язково поділюсь зі своїми колегами.

Губаньова Богдана: Мені дуже сподобалася олімпійська чемпіонка з Іспанії Кароліна Марін, її характер та її стиль гри. У ній щось є! Взагалі всі спортсмени зіграли на вищому рівні, всі боролися за кожне очко. Кожен зі спортсменів вирізнявся своєю індивідуальністю, здивувало, як швидко вони пересуваються, ніби літають, вразили їх обманні удари, переміщення, психологічна готовність. Їх гра дала мені натхнення, тож тепер спробую використати побачене на своїх тренуваннях.

Наші бадмінтоністи отримали великий практичний досвід суддівства.  Та найважливіше те, що вони наживо побачили світових зірок і порівняти, що таке справжній бадмінтон світового рівня!

                                                                                               Технічний представник СФГУ з бадмінтону М.Лаврик.