Підсумки Всеукраїнського турніру з вітрильного спорту 2021 серед глухих спортсменів

Підсумки Всеукраїнського турніру з вітрильного спорту 2021 серед глухих спортсменів

У Києві з 18 по 20 червня 2021 року відбувся перший Всеукраїнський турнір з вітрильного спорту серед глухих спортсменів. Брали участь 22 яхтсмени (20 чоловіки та 2 жінки) з 10 регіонів України.

Турнір проводився серед змішаних екіпажів (1 стерновий та 1 штоковий) незалежно від територіальних команд за «сліпим» жеребкуванням.

Призери змагань:

1 місце – Сімонов Кирило (м.Київ) / Арбузов Андрій (Запорізька обл.);

2 місце – Шенеленко Онісим (Дніпропетровська обл.) / Спину Марія (Чернівецька обл.);

3місце – Повх Микола (Київська обл.) / Пілецький Сергій (Київська обл.).

Незважаючи на те, що вітрильний спорт вперше проводився серед нечуючих, спортсмени змагалися з високим емоційним рівнем.  На мою думку, організація турніру була на належному рівні. Особлива подяка керівництву та тренерському складу СДЮШОР з вітрильного спорту міста Києва (Голімбієвський Станіслав, Менінков Олександр) за тижневу підготовку всіх яхтсменів перед всеукраїнською регатою. А також працівників СФГУ за своєчасну допомогу в організації та діловодства змагань.

Сподіваюсь, що цей турнір викличе подальший поштовх розвитку цього виду спорту в регіонах, місцеві осередки домовляться про систематичні тренувальні заняття глухих в яхт-клубах і за допомогою керівництва СФГУ вирішити питання про проведення першого Чемпіонату України з вітрильного спорту серед глухих у 2022 році, а також створити національну команду для участі у чемпіонаті світу в Польщі в наступньому році.

Матеріали змагань [ЗАВАНТАЖИТИ]

Дякуємо Національному комітету спорту України за організаційну та фінансову підготовку для розвитку вітрильного спорту серед глухих.

 В.о технічного представника СФГУ

з вітрильного спорту

Борисенко А.