Підсумки чемпіонату Європи 2021 з тенісу

Підсумки чемпіонату Європи 2021 з тенісу

У грецькому Іракліоні, з 19 по 26 червня 2021р., відбувся чемпіонат Європи з тенісу серед глухих спортсменів. У цьому турнірі брали участь 43 спорстменів (з них 25 чоловіків та 18 жінок) з 16 країн (Австрія – 3, Греція – 1, Ізраїль – 2, Іспанія – 2, Італія – 2, Кіпр – 1, Німеччина – 6, Росія – 7, Сербія – 1, Словаччина – 2, Словенія – 1, Туреччина – 4, Угорщина – 1, Україна – 1, Франція – 7, Чехія -2). Турнір проходив у Lyttos Beach Tennis Academy з 19 тенісними кортами. Покриття тенісного корту грунтові (Clay). Через пандемію Covid-19 глядачів на час ігор не пускали.

Під українським прапором виступала п’ятнадцятирічна тенісистка Єва Флєрко з Хмельницького – це її перший виступ на міжнародному рівні серед глухих спортсменок.  Змагання проводилися за олімпійською системою (учасники або команда вибуває зі змагання після першої поразки). Згідно з жеребкуванням на перший раунд нам випало зустрітися з чешкою Катериною Блащіковою (BLAŠČIKOVA KATERINA), яка в європейському рейтингу займає 8 місце і старше нашої спортсменки на 8 років.

Згідно зі розкладом ігор у нас був 4 запуск. Гра почалася в саме пекло +32℃ при 68% вологості о 13:30 годині дня і боротьба тривала 2:50 години. У першому сеті Єва обіграла чешці з рахунком 6:4. Наступних в двох сетах Єва поступилася чешці 1:6 і 2:6 і рахунок став 1:2 не на користь нашої спортсменки.

Сподіваємось, що юна спортсменка набрала необхідний змагальний досвід досвіду і зробить правильні висновки для успішного виступу у майбутніх змаганнях. Участь української делегації у складі трьох осіб відбувся за рахунок Спортивної федерації глухих України.