Підсумки навчального семінару міжнародної програми «Shuttle Time» з бадмінтону та суддівський семінар з бадмінтону

Підсумки навчального семінару міжнародної програми «Shuttle Time» з бадмінтону та суддівський семінар з бадмінтону

У спортивному комплексі «Kyiv Racket Sports Park», що розташований у Києві (вул. Кіото 25), з 13 по 14 вересня 2021 року за фінансової підтримки Міністерства соціальний політики України відбувся навчальний семінар міжнародної програми «Shuttle Time» з бадмінтону та суддівський семінар з бадмінтону.

Нагадуємо, що «Shuttle Time» – шкільна програма з бадмінтону, яка підтримує принцип здорового та активного життя як у школі, так і поза нею. Всесвітня Федерація бадмінтону у 2012 році запустила науково-практичну програму «Shuttle Time» по всіх континентах, з метою зробити бадмінтон одним із найпопулярніших і доступних шкільних видів спорту у світі. Федерація бадмінтону України приєдналась до міжнародної програми «Shuttle Time» у 2019 році і активно співпрацює з СФГУ для більшого залучення осіб з інвалідністю зі слуху.

На цьому заході взяли участь нечуючі слухачі – 22 осіб в офлайні та 11 – поза лекційного залу (у онлайн форматі ZOOM) з 14 регіонів України (Вінницька обл., Дніпропетровська обл., Житомирська обл., Запорізька обл., Київська обл., Львівська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Рівненська обл., Харківська обл., Херсонська обл., Чернівецька обл. та м. Київ).

Програма проведення цього семінару була насиченим, спочатку вивчали теорію:
• Бадмінтон – вид спорту Олімпійської програми (вимоги, правила, підготовка);
• 20 планів уроків з бадмінтону;
• Стратегічне планування, оціювання;
Потім проводили на кортах різноманітні практичні заняття:
• Методика викладання;
• Хвати, позиції готовності, гра на сітці;
• Замах і удар, гра в центрі корту;
• Парна гра.

Наступного дня – 14 вересня 2021 відбувся також перший суддівський семінар з бадмінтону для осіб з інвалідністю зі слуху.

До лекційної програми входило:
• Правила з бадмінтону;
• Рекомендації для суддів «Статут Світової Федерації Бадмінтону»;
• Словник суддів.

Цей семінар був корисним тим, що крім лекції у слухачів була можливість отримати також знання у практичному досвіді надалі працювати в якості спортивних суддів на змаганнях усіх рівнів.

По завершенню офіційної програми відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів в кожну з цих програм, а саме вручення слухачів програми «Shuttle Time» з бадмінтону та суддівського семінару з бадмінтону, де 16 слухачів отримали сертифікати тьюторів «Shuttle Time» з бадмінтону та 16 слухачів отримали сертифікати суддівського категорії.