Навчальна програма “Міжнародна жестова мова”

Навчальна програма “Міжнародна жестова мова”

За підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів у м.Києві з 12 по 14 жовтня 2021 року відбудеться навчальний семінар для осіб з інвалідністю зі слуху – “Міжнародна жестова мова”.

В якості іноземного доповідача запрошено:

Арунас Бразінскас, глухий перекладач-радник Виконавчого комітету Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови, тренер, перекладач та керівник відділу Центру перекладу литовської жестової мови (Литва).

1) Програма навчального семінару 12 жовтня 2021р.:

Міжнародний науково-практичний семінар «Перекладачі національних жестових мов та системи міжнародних жестів: професійна підготовка та діяльність».

Учасникам семінару буде представлено низку доповідей від провідних міжнародних та українських науковців, практиків, експертів щодо питань підготовки перекладачів жестової мови, стандартів надання перекладацьких послуг, особливостей перекладацької діяльності в різних сферах суспільного життя.
Увазі учасників буде презентовано лекції-доповіді про лінгвістичні особливості української жестової мови та про новий для України феномен – глухих перекладачів.

Мови заходу: міжнародна жестова, українська жестова та словесна  мови. Запланований час проведення: 11:00 – 18:00. Участь у семінарі безкоштовна. Обов’язковою умовою участі в семінарі є реєстрація до 10 жовтня 2021 року (включно) за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2a2PIKCTdcnmkDhW09TapM1s9GZoeFXCWsAAS8mDRu7q38w/viewform?usp=sf_link

або за коротким посиланням: https://forms.gle/hAAo6uvKimTtUKuUA

Усім зареєстрованим учасникам 11 жовтня 2021 року на електронні скриньки, що були зазначені під час реєстрації, буде надіслано посилання та код для підключення до заходу. Усі учасники, які зареєструвалися, отримають сертифікати учасника на відділення Нової пошти, що були вказані під час реєстрації. Розсилка сертифікатів здійснюється за рахунок отримувача.

2) Програма навчального семінару 13-14 жовтня 2021р.:

Тренінг-інтенсив  «Система міжнародних жестів».

Учасники тренінг-інтенсиву матимуть змогу опанувати системою міжнародних жестів, яку використовують глухі особи для спілкування на різних заходах міжнародного рівня.

Мова заходу: система міжнародних жестів. Регламент тренінг-інтенсиву: з 10:00 до 18:00 год. із перервою на обід з 13:00 до 14:00 год. Участь у тренінг-інтенсиві безкоштовна.

Обов’язковою умовою для участі в тренінгу є реєстрація до 11 жовтня 2021 р. (включно) за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfrkKATb6h9U_B-Nu27rQeIhwPKon1caUTFLiVCl5ic6OS3Qg/viewform?usp=sf_link

Участь оф-лайн : за адресою м.Київ, конференц-зал готелю «Русь», вул. Госпітальна, 4. До участі в оф-лайн форматі буде допущено учасники за запрошенням СФГУ. Відвідування тренінгу оф-лайн виключно за умови дотримання протиепідемічних санітарних норм, що будуть чинними на час проведення заходу.

Участь он-лайн: усім зареєстрованим учасникам, які братимуть участь в он-лайн форматі, 12 жовтня 2021 року на електронні скриньки, що були зазначені під час реєстрації, буде надіслано посилання та код для підключення до заходу. Усі учасники, які успішно склали іспит зі знання системи міжнародних жестів, отримають сертифікати про навчання в обсязі 0,5 кредити ЄКТС. Розсилка сертифікатів он-лайн учасників буде здійснена через поштового оператора Нова пошта за рахунок отримувача.