Підсумки чемпіонату України 2021 з плавання

Підсумки чемпіонату України 2021 з плавання

З 01 по 03 листопада в м.Миколаїв пройшов чемпіонат України з плавання серед глухих спортсменів.

У чемпіонаті брали участь спортсмени юніори, дорослі спортсмени і члени Дефлімпійскої збірної України. У басейні ” Водолій” зібралися 95 учасників з різних областей нашої країни і можна сказати, що за останні декілька років це був наймасовіший чемпіонат України. Потрібно віддати належне керівництву Миколаївського регіонального центру “Інваспорт” і керівництву басейну “Водолій”, що не дивлячись на складнощі, пов’язані з пандемією, організація чемпіонату пройшла на найвищому рівні з дотриманням усіх заходів безпеки.

Учасники змагалися в 50-ти метровому басейні за програмою Дефлімпійских ігор. Лідери збірної команди прогнозовано показали високі результати. Самими титулованими учасниками серед дівчат стали Терещенко Ірина, Тарасенко Дарина, Денисова Катерина та Іваненко Катерина.Серед чоловиків Хейлик Дмитро, Конкін Віктор, Дудник Максим, Якубовський Ростислав та інші. На ряду з визнаними лідерами яскраво проявили себе і молоді члени збірної команди. Махник Аніта(2004 г.р.) та Султанов Ілля( 2003 г.р.) завоювали по 4 золоті медалі кожен. Також золоті медалі здобули Погорєлова Діана(2002г.р.), Пушкарська Софія( 2008 г.р.) Гриценко Владислав(2002 г.р.), Тимофєєв Владислав(2007 г.р.) і Лойченко Антон( 2004г.р.). Окремо хочеться відзначити зростання результатів і підготовленості юних спортсменів, зменшення кількості технічних помилок, що підтверджує якість виконаної роботи і професіоналізм наставників.

Яскравим прикладом є виконання юними спортсменами нормативів майстра спорту та кандидатів в майстри спорту України, дорослих спортивних розрядів.

Дякуємо організаторам і учасникам Чемпіонату України з плавання серед спортсменів з порушенням слуху і чекаємо нових зустрічей на змаганнях!

Найближчим часом, з 15 по 20 листопада, в місті Гливіце (Польща) збірна команда України братиме участь у чемпіонаті світу з плавання на короткій воді. Там на наших хлопців та дівчат чекає важка боротьба за медалі. Але ми сподіваємося гідно виступити та зайняти високе командне місце. Вболівайте за нас!

Технічний представник СФГУ з плавання

В.Зіненко