Підсумки навчального семінару для осіб з інвалідністю зі слуху «Статистика і аналітика з волейболу» з використанням ІТ-технології

Підсумки навчального семінару для осіб з інвалідністю зі слуху «Статистика і аналітика з волейболу» з використанням ІТ-технології

З 07 по 11 грудня 2021 року у Києві, в рамках проєкту «Навчання осіб з інвалідністю з метою розширення доступу до інших спеціальностей в спортивній сфері», ВГО Спортивна федерація глухих України спільно з Федерацією волейболу України за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України та Фонду соціального захисту інвалідів провела навчальну програму «Статистика і аналітика з волейболу» з використанням ІТ-технології.

У цьому заході брали участь нечуючі слухачі – 10 осіб в офлайні та 9 – поза лекційного залу (у онлайн форматі ZOOM) з 14 регіонів України (Донецька обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Житомирська обл., Запорізька обл., Закарпатська обл., Київська обл., Тернопільська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Сумська обл., Херсонська обл., та м. Київ).

Програма проведення цього семінару була дуже цікавою, спочатку вивчалась теорія «Статистика і аналітика з волейболу», а потім одразу все застосовувалось на практичних заняттях за допомогою програми Data Volley 2.  

Під час перерв між різними тематичними блоками у слухачів була можливість задавати свої питання та отримувати відповіді на них.

По закінченні заходу всі учасники семінару складали практичний іспит і отримали спеціальності: тренер-статистик – 6 осіб, тренер-аналітик – 2 особи.