Відбулась  спільна нарада членів Правління СФГУ з працівниками та тренерами Українського центру «Інваспорт»

Відбулась спільна нарада членів Правління СФГУ з працівниками та тренерами Українського центру «Інваспорт»

23 грудня 2021 року в приміщенні Міністерства молоді та спорту України відбулася спільна нарада членів Правління СФГУ з тренерами Українського центру «Інваспорт» щодо звітів старших тренерів з видів спорту за підсумками виступів національних збірних команд України у чемпіонатах світу та Європи в 2021 році та стан підготовки і загальної готовності цих команд до участі у 24-их літніх Дефлімпійських іграх 2022 року.

Головували на цьому заході президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький та заступник начальника Українського центру «Інваспорт» Ігор Бурий.

Перед початком офіційної частини президент СФГУ з почестями привітав присутнього Дмитра Антонова з його нещодавнім 75-ти річчям. Побажав багато років праці на благо глухих борців, життєвої енергії та успіхів у житті.

Порядок денний:

  1. Вступне слово Касіцького Л.Ф.
  2. Підведення підсумків виступу  збірних  команд  України у чемпіонатах світу та Європи у 2021 році.
  3. Пролонгація рішень керівництва.
  4. Затвердження документів на 2022 р.:
  • регламент змагань;
  • списки збірних команд;
  • списки штатної команди;
  • календарний план.

На нараді доповідали старші тренери з літних видів спорту.

Слід зазначити, що кожен звіт затверджувалися на «задовільно» у більшості випадків. Також обговорювались різні питання, що турбували тренерів збірних, а також їх побажання щодо покращення ефективності і якості підготовки команд до наступних змагань.