Підсумки чемпіонату України 2022 з бадмінтону

Підсумки чемпіонату України 2022 з бадмінтону

З 11 по 13 лютого 2022 року в Дніпрі, на базі «Олімпійські резерви», пройшов чемпіонат України з бадмінтону серед глухих спортсменів. Цей чемпіонат ознаменував собою відбір найкращих спортсменів на Дефлімпійські ігри, які проходитимуть з 1 по 15 травня в місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія).

Такими є результати змагань: Петро Такало з Дніпра став 11-кратним чемпіоном України. Срібло здобув Ігор Сєнічкин (Вінниця), а бронзу – Сергій Дащенко (Житомирська область). Чемпіонкою України стала Софія Черноморова з Миколаєва, срібною призеркою – Губаньова Богдана (Київ), а бронзовою – Пилипчук Маргарита (Київ).

Результат у чоловічій парній категорії: 1 місце – Ігор Сєнічкин Ігор (Вінницька область) і Тарас Негар (Житомирська область). 2 місце посіли Петро Такало та Олексій Сириця (Дніпро). 3 місце здобув Дащенко Сергій (Житомирська область) та Коваленко Сергій (Київська область). У жіночій парній категорії: 1 місце – Губаньова Дана і Пилипчук Маргарита (Київ). 2 місце – Чжао Сніжана та Волуйко Лаура (Вінниця). 3 місце – Ольшевська Юлія (Київська область) та Горобець Іванна(Житомирська область).

У змішаній парній категорії медалі вибороли: 1місце – Такало Петро (Дніпро) та Черноморова Софія (Миколаїв). 2 місце – Негар Тарас та Горобець Іванна (Житомирська область). 3 місце – Коваленко Сергій (Київська область) та Губаньова Дана (Київ).

Бажаємо спортсменам успішно виступити на надзвичайно важливих змаганнях – Дефлімпійських іграх – і продемонструвати шалену та видовищну гру в бадмінтон!

Завантажити матеріали змагань [Завантажити]

ТП СФГУ М. Лаврик