Підсумки чемпіонату України 2022 з кульової стрільби

Підсумки чемпіонату України 2022 з кульової стрільби

В Києві (тир СДЮШОР ”Схід”) з 10 по 15 листопада 2022 року відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової (пневматична зброя) серед глухих спортсменів (13 жінок та 12 чоловіків з 10 регіонів України). Зазначені змагання розглядаються як черговий етап з підготовки спортсменів до участі в офіційних міжнародних змагань зі стрільби кульової та формування складу збірної команди України на 2023 рік.

В цьому чемпіонаті брали участь всі дефлімпійці, які своїми досягненнями зробили фурор на Дефлімпійських іграх в Бразилії, і вони також підтвердили свої лідерські позиції на національних стартах. Окрім зайнятих чемпіонських та призерських позицій, двоє встановили рекорди України: у вправі пістолет ПП-3 Афонченко Інна з 560 очками та у вправі гвинтівка ГП-6 Петренко Дмитро – 621,5 очок.

Дуже приємно, що серед мастистих майстрів з дефлімпійської команди потрапив здібний спортсмен з Кіровоградської області Староселець Дмитро (2 місце з гвинтівки).

Незважаючи на затримки змагань внаслідок тривоги від ракетних обстрілів, організація змагань була на належному рівні і спортсмени показали гідний рівень майстерності.

Ви можете ознайомитися з електронною версією протоколу, завантаживши додаток за посиланням [завантажити].