Підсумки чемпіонату України 2022 з волейболу (жінки)

Підсумки чемпіонату України 2022 з волейболу (жінки)

За фінансової підтримки українського уряду через Укрцентр Інваспорт Закарпатський регіональний центр Інваспорт вчергове організував національний чемпіонат, на цей раз з волейболу серед глухих жінок з 04 по 08 листопада 2022 року на спортивній базі готелю “ЗІНЕДИН” с. Баранинці (Ужгородський район).

В цей складний період для нашої країни, проведення повноцінного ЧУ з волейболу було складним. По різним причинам не змогли прийняти участь команди областей, які в минулих чемпіонатах складали конкуренцію за медалі. Багато гравців виїхало в інші країни. Тому тільки 4 колективи: м. Київ, Закарпатська область, Житомирська область та Рівненська область змогли брати участь.

В останній момент не змогли приїхати команда із Кіровоградської області. Не дивлячись ні на що, боротьба на майданчику точилась всі чотири дні.

Стабільну гру показали досвідчені гравці дефлімпійської збірної команди -Балог Каріна, Бадида Марія, Троян Дар’я, Касіцька Ангеліна, Сірмай Крістіна та інші.

рім того, приємно було спостерігати за молодими гравцями, які не тушувалися поряд із досвідченими та інколи дуже впевнено брали на себе ініціативу в складних ігрових ситуаціях, демонструючи свою майстерність: це Костяк Анастасія, Савинець Богдана (обидва – Закарпатська область), Одинецька Анастасія, Чирук Вікторія, Бондар Антоніна (всі з Житомирської), киянки Слабоуз Анастасія та Німас Поліна (м. Київ), а також Золотнюк Анжела (Рівненська область).

Стало зрозуміло, що цей чемпіонат України показав, що для збірної жіночої команди України з волейболу зі слуху підростає нове покоління молодих перспективних гравців.

По закінченню ЧУ вони були запрошені на навчально-тренувальний збір по підготовці до ЧЄ, який відбудеться в 2023 році.

Організатори змагань із Закарпатського Інваспорт зробили все можливе, щоб всім було гарно: комфортне проживання в готелі, якісне харчування та відмінна гра в сучасному спорткомплексі, незважаючи на такі складнощі сьогодення, як повітряні тривоги та інше.

Результати змагань: