Підготовка до чемпіонату Європи з волейболу розпочата!

Підготовка до чемпіонату Європи з волейболу розпочата!

В Чорногорії з 10 по 23 грудня відбувся навчально-тренувальний збір з волейболу збірної команди України серед глухих (чоловіки та жінки). Цей збір вирішено було провести за кордоном внаслідок складної ситуації в Україні з електроенергією та теплом від варварських російських ракетних ударів.

Було дуже складно виконувати поставлені завдання без належних умов по підготовці до чемпіонату Європи, який відбудеться у 2023 році. Буквально після важких перемовин (відмови різних країн в зв’язку з навантаженням спортивних баз) за короткий час зуміли знайти відповідні умови у чорногорському місті Ігало, який розташувався на березі Адріатичного моря.

Незважаючи на дощову погоду, команда була вражена теплим прийомом персоналом спортивної бази. Готель і спортивний сучасний комплекс на 1800 посадочних місць знаходяться на одній території, це забезпечувало ефективно поєднати тренувальний процес та відпочинок. Це було дуже важливо, так як в чоловічій, так і в жіночій командах було багато молодих гравців, які вперше побували на закордонному навчально-тренувальному зборі. Дворазові тренування в день для деяких спортсменів було нелегким випробуванням.

Крім тренувань в великому ігровому залі з м’ячом, спортсмени багато часу приділяли увагу різними вправами в тренажерному залі та відновлювальними процедурами. Жіноча команда зуміла домовитися і провести дві товариські матчі з сильною місцевою командою здорових. Ізюминкою навчально-тренувального збору був перегляд ігри європейського кубку між командами Бельгії і місцевого командою в спортивному комплексі.

З гарними настроями і неймовірними враженнями українська команда повернулася додому з вірою до перемоги!