Головна подія глухих лижників

Головна подія глухих лижників

Чемпіонат України з лижних перегонів серед глухих відбувся з 19 – 24 лютого 2023 року на Львівщині в Західному реабілітаційно-спортивному центрі НКСІУ. Не дивлячись на примхи природи, глухі спортсмени показали гідні результати і жагу до перемог!

Участь у чемпіонаті брали 25 спортсменів з 7 областей, зокрема, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Сумська, Волинська, Київська області та м. Київ.

Розігрувались медалі з трьох програм змагань: спринт вільним стилем, гонка класичним стилем з масового старту та гонка вільним стилем.

Блискучі результати (перші місця на всіх дистанціях) показали такі молоді спортсмени: серед старших юнаків – Вадим РУТА (Сумська обл.), серед молодших юнаків – Артем ГРАНАТИР (Волинська обл.) та Сніжана БЕРКУН (Сумська обл.) – серед молодших дівчаток. А от досвідченим спортсменам дефлімпійської збірної на Чемпіонаті довелося позмагатися не тільки з викликами погоди, а й ще зі своїми сильними колегами.

Найкращі результати показали Дмитро МАЖАЄВ (Сумська обл.): 1 золото та 2 срібла; Андрій АНДРІЇШИН (Тернопільська обл.): по одній медалі усіх гатунків – золото, срібло і бронза; Ярослав ГУЛЬОВАТИЙ (Львівська обл.): 1 золото і 2 бронзи. А у жінок беззаперечною лідеркою була Єлизавета НОПРІЄНКО (Київська обл.), яка виборола перші місця на всіх дистанціях. Зазначимо, що лідер дефлімпійської збірної команди України Руслан ДЕНИСЕНКО в цей час перебуває на чемпіонаті світу серед здорових в Словенії.

На думку фахівців, гостре суперництво та результати молодих перспективних спортсменів дають надію, що лижний спорт глухих України на правильному шляху!

Матеріали змагань за посиланням [завантажити]