Фотовиставка «Покажи світові силу»

Фотовиставка «Покажи світові силу»

27 лютого в місті Люблін (Польща) розпочався вернісаж фотовиставки «Покажи світові силу» за підтримки професора Томаша Білецького, директора центру фізичної культури Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (UMCS), а також пана ректора професора Радослава Добровольського.

Експозиція представляє моменти, пов’язані з перебуванням і тренуванням спортсменів дефлімпійської національної збірної команди України з дзюдо в UMCS .

Фото з сайту umcs.pl
Фото з сайту umcs.pl

В умовах воєнного стану в самий вирішальний період підготовки до Дефлімпійських ігор 2022, що проходили в Бразилії наші спортсмени знайшли в Любліні безпечний притулок і хороші умови для тренувань.

Спортивна федерація глухих України відрядила технічного представника Олександра Земечева до Любліна для участі у відкритті виставки та надання подяк керівному складу UMCS.

(зліва направо) Технічний представник СФГУ зі східних єдиноборств Олександр Земечев та професор Радослав Добровольський. Фото з сайту umcs.pl.
Доктор, професор UMCS Томаш Білецький. Фото з сайту umcs.pl.

За словами доктора Білецького, ця виставка – образ міжнародної солідарності, яка встановлює нові шляхи у побудові взаємної історії двох народів.

KATALOG_UMCS_WYSTAWA_UA-2