Підсумки Кубку СФГУ 2023 з футболу

Підсумки Кубку СФГУ 2023 з футболу

В Полтаві з 10 по 13 квітня 2023 року відбувся Кубок СФГУ з футболу серед глухих, який відбувся за рахунок Всеукраїнської громадської організації СПОРТИВНА ФЕДЕРАЦІЯ ГЛУХИХ УКРАЇНИ.

В цьому турнірі брали участь збірні команди регіонів України: «Схід», «Центр», «Захід» та молодіжна збірна України U-21.

У останньому турі збірна України U-21 здобула перемогу з рахунком 1:0 над командою «Центр», а «Схід» переміг «Захід» з рахунком 2:0.
За підсумками турніру перше місце зайняла команда «Схід» (більшість складали гравці з Полтавської області), а на другому місці опинилася команда «Захід», в якій грали спортсмени зі західних областей. На третьому місці розташувалася збірна України U-21, на четвертому – команда «Центр».

В умовах воєнного стану, коли багато футболістів тренуються у важких умовах та перебувають за кордоном, ці матчі Кубку СФГУ дали можливість національному тренерському штабу роздивитися рівень гри українських футболістів на поточний стан і вносити корегування у тренувальний процес та у формуванні складу національної збірної команди України.

Учасники змагань висловлюють щиру вдячність Збройним Силам України за їх щоденну тяжку роботу для захисту нашої країни, та всім причетним до проведення турніру. Це був важливий захід для розвитку українського футболу.