Українські стрільці на міжнародному турнірі в Німеччині

Українські стрільці на міжнародному турнірі в Німеччині

Щорічні змагання в Ганновері, яке є насправді інклюзивним, бо тут беруть участь здорові спортсмени разом з особами з інвалідністю. Було дуже багато учасників з усього світу – понад 300 спортсменів з 21 країни світу, більше 135 команд.


Національна збірна команда глухих продемонструвала гарний виступ у змаганнях серед здорових спортсменів, що розпочався 30 квітня та завершився 8 травня 2023р. На її рахунку три нагороди, серед яких золото та дві бронзові медалі.

У вправі зі стрільби МП- 6 з малокаліберного пістолета на 50 метрів, волинянин Колодій Олександр завоював золото, також в цій програмі Фомін Сергій (Кропивницький) виборов бронзу.

Згодом чернігівчанка Афонченко Інна та Фомін Сергій завоювали бронзові медалі в команді (ПП-мікст пневматичного пістолета на 10 метрів).

Багато наших спортсменів зуміли пробитися з кваліфікації до фінальних етапів і посісти там такі місця:
Ликова Віолетта (Дніпропетровська): – 6 місце в ГП- 6 з виконанням нормативу МСУМК серед здорових та рекордом України; 6 місце в МГ- 5; 4 місце в МГ- 9.
Дебютантка Оленич Софія (Вінницька): 6 місце в ПП-3.
Огородник Сергій (Київська): 4 місце в РП-5
Колодій Олександр: 4 місце в МП-10.
Афонченко Інна: 4 місце в ПП- 3 і 7 місце в МП-5. Також показала найкращий результат у вправі пневматичний пістолет на 10 метрів і встановила рекорд з результатом 569.
Крім індивідуальних вправ, також у фіналі змагалися командні пари: 5 місце в ГП мікст (Ликова Віолета та сумчанин Петренко Дмитро) та 4 місце в ПП-мікст (одеситка Мосіна Галина та Колодій Олександр).


Фінансування команди для участі у цьому турнірі було здійснено за рахунок СФГУ та регіональних осередків СФГУ.