Британська нагорода «За особливі досягнення»

Британська нагорода «За особливі досягнення»

Спортивна федерація глухих України отримала британську нагороду «За особливі досягнення» від Deaf Sports Personality of the Year (DSPY, переклад з англійської «Спортивна особистість року серед глухих») за здобутки у 2022 році.

Церемонія нагородження відбулася 1 липня 2023 року у Лондоні, де визначались різні спортивні номінації за виняткові досягнення та результати в спортивному світі глухих. Нагадаємо, що нагороди, які присуджуються раз на два роки, були започатковані в 2010 році.

Ця цьогорічна нагорода визнала великий успіх України на Дефлімпійських іграх в Бразилії, яка посіла перше загальнокомандне місце. Досягнення та витримка наших атлетів викликають захоплення та надихають інших спортсменів по всьому світу. Ми не лише змагаємося на високому рівні, але й демонструємо силу людського духу та непереборну волю до перемоги.

За дорученням Спортивної федерації глухих України, українська активістка Лаура Сапега, яка давно мешкає в Великобританії, виступила з короткою промовою: «Українські спортсмени відчували підтримку від міжнародної спортивної спільноті глухих. Тому всім, які підтримали нас, присвячується наша дефлімпійська перемога.

З організатором Richard Weinbaum

Насамперед величезна подяка британському уряду і народу, які серед перших країн світу рішуче подали допомогу українському народу на захист суверенітету, свободи і людської цінності».

Цінуємо цю нагороду і будемо сподіватися на краще. Все буде Україна!