Підсумки ІІІ чемпіонату світу U19 (серед юніорів) та VI чемпіонату світу серед дорослих  з бадмінтону

Підсумки ІІІ чемпіонату світу U19 (серед юніорів) та VI чемпіонату світу серед дорослих з бадмінтону

У м.Пара-де-Мінас (Бразилія), з 10 по 12 липня 2023р. вібдувся 3-й чемпіонат світу U19 (серед юніорів) та з 14 по 26 липня 2023р. – 6-й чемпіонат світу серед дорослих з бадмінтону.

В перші три дня в молодіжних змаганнях з бадмінтону брали участь 29 спортсменів з 13 країн світу. Від України брали участь 2 спортсменки: Чорноморова Софія (Миколаївська) та Пилипчук Маргарита (м.Київ), які вибороли дві нагороди:

– Чорноморова Софія стала переможницею в одиночній категорії;

Чорноморова Софія (Миколаївська)

– Чорноморова Софія та Пилипчук Маргарита – бронзові призери у парній категорії. 

Пилипчук Маргарита (м.Київ) та Чорноморова Софія (Миколаївська)

Через день після молодіжних змагань почався другий етап Чемпіонату Світу з бадмінтону :  це командні ігри серед дорослих, в яких брали участь 10 країн: Бразилія, Литва, Тайвань, Франція, Туреччина, Індія, Малайзія, Японія, Казахстан та Україна.

Україна спочатку грала з Литвою в групових змаганнях та програла з рахунком 2:3, потім в основній сітці в чвертьфіналі боролась з Тайванем (майбутнім бронзовим призером) і вибула з командного змагання після програшу 0:3.

Далі відбулися індивідуальні та парні змагання серед дорослих, де було всього 83 спортсменів з 21 країн.

Українці мали такі підсумки:

3 місце:

Чорноморова Софія – одиночна категорія;

5 місця:

Негар Тарас (Житомирська) – одиночна категорія;

Коваленко Сергій (Київська)/ Дащенко Сергій (Житомирська), Негар Тарас/Сєнічкин Ігор(Вінницька), Чорноморова Софія / Пилипчук Маргарита – парні категорії;

Дащенко Сергій/ Чорноморова Софія – парна змішана категорія;

9 місця:

Дащенко Сергій, Сафронова Анастасія (Київ), Пилипчук Маргарита – – одиночна категорія;

Коваленко Сергій/ Горобець Іванна (Житомирська)  – парна змішана категорія;

Попри складнощі, викликані військовою та економічною ситуацією в Україні, наша команда була неймовірно рада брати участь у таких важливих та очікуваних змаганнях, як Чемпіонат Світу. Спортсмени доклали усіх зусиль, аби показати свій рівень, не дивлячись на те, що половина членів української збірної вимушено живуть та тренуються в різних містах Європи. Лише на останньому зборі в Польщі ми змогли вперше зібратися в єдину команду.

Не зважаючи на такий не дуже вдалий виступ (можна пишатися невеликими успіхами  юніорок та одну медаль серед дорослих), ми дивимося у майбутнє з оптимізмом!

Матеріали змагань [Завантажити]