Підсумки чемпіонату світу 2023 з настільного тенісу (юніори, дорослі)

Підсумки чемпіонату світу 2023 з настільного тенісу (юніори, дорослі)

Чемпіонат світу з настільного тенісу серед глухих юніорів проходив 10-11 липня 2023 року у м.Тайбей, Тайвань. У змаганнях брали участь спортсмени з 12 країн. Від команди України виступило 4 осіб: Будник Р. і Демковець К. (обидва – Київ), Овчаренко М. і Скварський Д. (обидва – Полтавська).

Національна збірна команда України юніорів посіла 1 (перше) місце в медальному заліку, здобувши 7 медалей, з яких: 4 золота, 1 срібна та 2 бронзових у 5 комплектів нагород: особисті змагання дівчат та юніорів, парні та змішані пари.
Спортсмени показали конкурентоздатну гру та високий рівень підготовки та отримали досвід виступу на міжнародному рівні. Цьому результату сприяло проведення чотирьох НТЗ безпосередньо при підготовці до чемпіонату світу.
Потім в цьому самому місці з 12 по 19 липня пройшов чемпіонат світу з дорослих, в яких було 30 жінок та 40 чоловіків із 13 країн. Кращі члени юніорської команди Будник Р. та Овчаренко М. приєдналися до дорослого складу збірної команди України продовжувати гру.
Доросла збірна в медальному заліку посіла 3 (третє) місце, здобувши 9 медалей, з яких: 1 золота, 3 срібні та 5 бронзових.

Виступ збірної команди тренерський склад оцінив, як задовільний. Спортсмени показали високий рівень підготовки і вибороли призові місця в усіх видах програми змагань.
На жаль, під час командних змагань серед жінок одержала травму Завіновська Карина, яка завадила їй продовжити останю партію матчу і жіночій команді будо зарахована поразка у півфіналі; надалі вона не змогла брати участь у особистих, жіночих парних та змішаних парних змаганнях.
Чоловіки дійшли до фіналу, але поступилися у складному вирішальному матчі з господарями турніру – тайванцями 2:3.

Хочемо виказати велику вдячність воїнів нашої країни за захист суверенітету, українському уряду і керівництву національних спортивних організацій за можливість поїздки до чемпіонату світу, не дивлячись на широкомасштабну війну.

Матеріали змагань:

Юніори [Завантажити]

Дорослі [Завантажити]