Підсумки чемпіонату світу 2023 з боулінгу

Підсумки чемпіонату світу 2023 з боулінгу

З 01 по 12 серпня 2023 р. відбувся чемпіонат світу з боулінгу серед глухих в Мюнхені (Німеччина), в якому брали участь 114 чоловіків та 83 жінки із 27 країн світу.

На цьому чемпіонату організатори запропонували дуже складну програму натирання. З цим найбільш добре пристосувалися азіатські команди – Корея та Тайвань, які разом набрали більше 50 відсотків медалей (30 з 48 можливих всіх програм). Серйозно виріс рівень спортивної майстерності у таких конкурентів, як Японія, Франція, Німеччина, Сінгапур, Малайзія та інші.

На жаль, українські спортсмени не виправдали очікування тренерів та вболівальників. Лише в передостанній день змагань у дисципліні «Команда» наші дівчата зуміли дійти до півфіналу, де поступилися команді Японії. Така довгождана перша медаль-бронзова. Склад «бронзової команди: Величко Дарина (м.Київ), Д’яченко Алла (Одеська обл.), Ковальчук Катерина (Полтавська), Жукова Анжеліка (Одеська обл.), Причина Яна (Полтавська обл.), Семизенко Вікторія (Одеська обл).

Та в останній день змагань полтавчанка Ковальчук Катерина у дисципліні «Мастерс» проявила бійцівський характер, боролася до кінця та лише поступилася кореянці у півфіналі. Знову – бронзове третє місце.

В підсумковому медальному заліку українці на 9 місці з 2 медалями. Трнерський склад дійшов до висновку, що в майбутньому є багато роботи для змін та виправлення технічної та фізичної підготовки в кращу сторону.

Матеріали змагань [Завантажити]