Дні польського турніру у м.Рибнику

Дні польського турніру у м.Рибнику

  • Post category:Шахи

З 21 по 23 вересня 2023 року у м.Рибник (Польща) проходив Міжнародний турнір, присвячений 95-річчю спортивного клубу м.Рибника.

Турнір проходив за швейцарською системою в 11 турів, з контролем часу по 15 хв. кожному до кінця партії. Усього зареєструвалося 35 учасників із 8 країн: Англія, Угорщина, Литва, Норвегія, Польща, Чехія, Швеція та Україна. Нашу країну в кількості 10 осіб представляли Аблогіна І., Гончар С., Лянгузова А., Мироненко Н., Осипова А., Заболотний В., Колб., Мусієнко А., Коваленко В. та Кулаков І.

Наші спортсмени виступили гідно. Серед чоловіків: Заболотний В. зайняв 2 місце, Колб Д. – 4 м., Серед жінок: Мироненко Н.- 1м. Аблогіна І.- 2 м. Збірна команда України посіла 1 місце серед команд; Польща – 2 м; Угорщина – 3 м. Призери отримали кубки, дипломи та цінні подарунки.

Була організована екскурсія у гарному місті Краків та у концатаборі Освенцима. Закриття турніру було поєднане з банкетом на честь 95-річчя спортивного клубу.

Із приємними спогадами у Польщі повернулися спортсмени на батьківщину. Українці щиро дякували за організацію проведення турніру, проживання у готелі та харчування українці висловили польському клубу «Рибник» та президенту Кубіку з 33-річчним стажем президента клубу.

Із приємними спогадами у Польщі повернулися спортсмени на батьківщину.