Семінар спортивних директорів EDSO в Празі

Семінар спортивних директорів EDSO в Празі

12-14 жовтня 2023 року в Празі (Чехії) відбувся семінар спортивних директорів EDSO з видів спорту. В заході брали участь 17 спортивних директорів EDSO,  в тому числі члени спортивної федерації глухих України: Андрій ЛАЙЛО (пляжний волейбол), Олег ЛАВРИК  (спортивне орієнтування), Юлія ТОПЧІЄВА (волейбол) та Володимир ЗІНЕНКО (плавання).

Зліва направо: Володимир ЗІНЕНКО, Олег ЛАВРИК, Юлія ТОПЧІЄВА, Андрій ЛАЙЛО.

Семінар пройшов під  керівництвом Президента Європейської організації спорту глухих (EDSO) Йосифа Ставракакіса та генерального секретаря Антона Петрича.

Вивчали теми:

• Стратегічне планування спортивних заходів;

• Логістика подій та управління операціями;

• Управління спортсменом і командою;

• Вибір місця та управління приміщеннями;

• Юридичні та етичні міркування спортивних директорів;

• Допінг в спорті.

Члени СФГУ у порядку денному «Обговорення і обмін досвідом» та «Різне» надали практичні матеріали у форматі презентацій з фотографіями на теми: Олега ЛАВРИКА – «Звіт інспекції місця майбутніх змагань ЧЄ» та «Підсумковий протокол змагань», а від Володимира ЗІНЕНКА – «Технічна нарада».

Ці документи отримали схвальні відгуки від слухачів семінару та керівництва EDSO. В кінці семінару була створена спортивна комісія для обновлення та розробки технічних регламентів змагань всіх видів спорту, туди увійшов член СФГУ Олег Лаврик. Було дуже багато поставлено питань і пропозицій перед керівництвом EDSO щодо покращення рівня проведення чемпіонатів Європи.

Учасники відзначили гарні умови  організації семінару під керівництвом президента Чеської спортивної федерації глухих Ота Панські.