Міжнародний клубний турніру з волейболу серед глухих

Міжнародний клубний турніру з волейболу серед глухих

Команда “Інваспорт” (Київ) – переможець міжнародного клубного турніру з волейболу серед глухих, присвячений 65-річчю Люблінського клубу “SPARTAN”, який пройшов з 20 по 22 жовтня 2023 у місті Любліні (Польща).

Запрошення від польських друзів на товариський турнір дало можливість нашим молодим спортсменам проявити набуті та вдосконалити свої професійні навички, досвід в тактиці гри та відчути мотивацію до перемог.

З однаковими рахунками 3:0 кияни спочатку впевнено перемогли команду “GESTAS” (Вільнюс) та “SPARTAN” (Люблін). Але у вирішальному поєднку з LKSG (Лодзь) змусив нашу команду максимально сконцентруватися після поразки у другій партії. У вольовій боротьбі наші молоді спортсмени вибороли перемогу у суперника на 102 хвилині з рахунком 3:1.

Після турніру організатори визначили найкращих гравців з різних номінацій і більшість призів дісталися нашим спортсменам. Почесне звання “Найцінні́ший граве́ць (Most Valuable Player — MVP)” отримаві Дмитро Ренькас, “Кращий нападник” – Максим Осика, “Кращий зв’язуючий” – Іван Янцо, “Кращий захисник (приймач) – Тарас Ничипорук, “Кращий блокуючий” – Василь Волошин, “Кращий ліберо” – Стефан Карабець.

Тож, підсумовуємо, поставлені задачі виконані, мета досягнута. Участь у міжнародному турнірі додав молодим спортсменам неймовірний досвід та впевненість у своїх силах для майбутніх виступів у складі національної збірної з волейболу.