Міжнародні товариські матчі 2023

29 та 31 жовтня 2023 року за запрошенням Польської спортивної федерації глухих, наша футбольна команда провела два товариських футбольних матчів з національною місцевою збірною командою у Богухвалі і Нехобжі. Після нещодавнього чемпіонату світу наш тренерський штаб з метою перевірки та огляду багатьох нових та молодих гравців вирішив внести значні зміни до складу національної збірної.

Перший матч завершився на користь поляків з рахунком 2:1. Хоча українська команда більше суперників атакувала та контролювала м’яч, але можливо молодим гравцям не вистачило досвіду перемогти. Єдиний гол в своєму першому міжнародному матчі забив 17 річний киянин Панкратов Тимофій.

В другому матчі з перших хвилин гри наші хлопці активно увійшли в гру, створювали багато моментів для взяття воріт. Полтавчани Варварчин Назар та Морозов Леонід зуміли забити голи ще в першому таймі . В другому таймі у нашій команді відбулося багато замін, команда продовжила свої атакуючи дії, але переможний рахунок матчу (2:0) не змінився.

Висловлюємо щиру вдячність польським друзям за запрошення та гарну організацію і умови перебування нашої команди, а також СФГУ за фінансову підтримку на проїзд.

Зліва направо (зверху): Бондарчук Олександр (масажист), Морозов Леонід, Полянський Михайло, Собченко Андрій, Третяк Дмитро, Климентьєв Дмитро, Войченко Костянтин, Гонтар Олександр, Котляров Ярослав, Панкратов Тімофій, Козин Віктор (старший тренер).
Зліва направо (знизу) : Сіренко Дмитро, Клочко Сергій, Гринюк Олег, Варварчин Назар, Безпалюк Ренат, Шевченко Дмитро, Оленич Олександр, Стрийський Роман, Водолага Максим, Каралкін Захар.