Підсумки чемпіонату України 2023 з карате

Підсумки чемпіонату України 2023 з карате

11-12 грудня 2023 року в місті Київ пройшов чемпіонат України з карате серед глухих. На цьому заході були присутні як діючі спортсмени, що неодноразово підтверджували свої результати на всеукраїнському та міжнародному рівні, так і нові учасники із великим потенціалом для майбутніх перемог.


Церемонія відкриття змагань супроводжувалася вітальними словами керівництва та головного судді змагань, хвилиною мовчання за загиблими воїнами та виконанням державного гімну України жестовою мовою. Після завершення урочистої частини почалася запекла боротьба за звання чемпіонів України.


За результатами змагань найбільшу кількість медалей здобули спортсмени  Полтавської області: 5 золотих, 3 срібних та 10 бронзових. Друге та третє місце посіли Харківська (2-0-0) та Дніпропетровська (1-3-0) області відповідно.


Величезна подяка Спортивній Федерації глухих України за фінансову підтримку для проведення Чемпіонату України. Попри війну, різні виклики та проблеми, глухі каратисти України надалі рішуче налаштовані продовжувати поставлені перед ними завдання бути лідерами світового дефлімпійського руху.

Матеріали змагань [Завантажити]