Кубок України 2024 з гірськолижного спорту серед глухих

Кубок України 2024 з гірськолижного спорту серед глухих

З 22 по 26 січня 2024 року в с. Поляна Закарпатської області пройшов Кубок України з гірськолижного спорту та сноубордингу серед спорстсменів з порушеннями слуху. В змаганні брали участь 23 спортсмени з Закарпатської, Волинської та Київської області, серед яких 6 жінок, 13 чоловіків, 1 жінка-сноубордистка та 3 чоловіки – сноубордисти.

Змагання проводились за такими програмами: слалом та слалом-гігант.
В гірськолижному спорті лідерами на двох дистанціях серед чоловіків були закарпатці Абрамчук Михайло (два перших місця) та Микуляк Мирослав (два других місць), серед жінок – також послідовно зайняли 1-3 місця Куртаніч Каміла, Морозюк Христина (обидві – Закарпатська обл.) і Клим’юк Ганна (Волинська обл.). До речі, ця волинянка, вперше приймаючи участь у гірськолижних змаганнях, показувала переспективні результати. А 3-е місце в дистанції слалом у Мандзюка Павла (Київська обл), в іншій дистанції (слалом-гігант) 3-е місце посів Люханов Віктор (Закарпатська обл).
В сноубордингу внаслідок малої кількості учасників важко сказати про конкуренцію, але потрібно відзначити чемпіона двох дистанцій Кочіша Івана (Закарпатська обл.).

Наразі кращі атлети у складі збірної команди України готуються до зимових Дефлімпійських ігор, які відбудуться незабаром у березні в Туреччині.

Матеріали змагань [Завантажити]