Українськи футзалісти у Лізі Чемпіонів серед глухих

Українськи футзалісти у Лізі Чемпіонів серед глухих

З 5 по 11 лютого в місті Гвадалахара (Іспанія) пройшов европейский клубний турнір з футзалу «Ліга Чемпіонів Глухих» (Deaf Champions League). 6 українських спортсменів брали участь в цьому турнірі. Кольори ізраїльського футзального клубу глухих “Долпхін” з міста Ашдод захищали: Рій Володимир, Гринюк Олег, Бєлоусов Дмитро. Кольори німецького клубу глухих “Дюсельдорф” який тренують українці Чаленко Олександр та Хозяїнов Ігор, захищали Войченко Костянтин, Сенько Дмитро та Брагін В’ячеслав.

Наші спортсмени протягом всього турніру показали високий рівень гри та були одними з ключових гравців в своїх клубах. Варто відмітити, що команди українських гравців зустрілися між собою в півфіналі. В дуже напруженой боротьбі ізраїльський «Долпхін»переміг з рахунком 5:2 німецький «Дюсельдорф».

Великий внесок у перемогу ізраїльського клубу внес Володимир Рій, якій в цьому матчі забив хет-трик. В фінальному матчі ізраїльська команда гідно боролася, але діючий чемпіон Лізі чемпіонів іспанський «Уельві» був сильнішим з рахунком 3:2, і стала срібним призером. А «Дюсельдорф» у матчі за бронзові нагороди програв італійському клубу “Реал Нон Соло” 7:5 та завершив свій виступ на 4 місці. Кращим гравцем турніру став наш В.Рій.