Підсумки чемпіонату України 2024 з лижних перегонів

Підсумки чемпіонату України 2024 з лижних перегонів

З 12 по 16 лютого 2024р у с. Яворів ЗРСЦ НКСІУ Львівської області пройшов чемпіонат України з лижних перегонів серед глухих дорослих та дітей. В змаганні брали участь 30 спортсменів з Волинської, Сумської, Чернігівської, Тернопільської, Львівської, Київської областей та м. Києва.

Спортсмени збірної дефлімпійської команди приїхали на чемпіонат України після навчально-тренувального збору до Дефлімпійських ігор. Тренування були насичені та виснажливі, напевно, тому в перший день змагань, коли досвідчені спортсмени «прогулювались», сенсаційно переміг в дистанції 10 км гонки класичним стилем серед чоловіків молодий спортсмен Курисько Владислав (Сумська обл.). Але в наступні дні чемпіонату досвідчені спортсмени не на жарт розійшлися.

Денисенко Руслан (Сумська обл.) посів перші місця в індивідуальному спринті вільним стилем (1,2 км) та у гонці вільним стилем з масового старту (10 км). А от беззаперечним лідером на всіх дистанціях у жінок була Нопрієнко Єлізавета (Київська обл.), яка перемогла у всіх програмах.

Радуємо, що підростають молодше покоління лижників і мають перспективи такі спортсмени: сумчани Рута Вадим та Севрюк Діна, а також Мосюк Олександра (Волинська обл.).


Наразі кращі атлети у складі збірної команди України готуються до зимових Дефлімпійських ігор, які відбудуться незабаром в Туреччині.

Завантажити [Матеріали змагань]