Чемпіонат України 2024 з волейболу (жінки) | Результати

Чемпіонат України 2024 з волейболу (жінки) | Результати

Чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд з порушенням слуху проводилася в новому та сучасному спортивному комплексі “Sunrise” м. Київ (Гідропарк). Київ (Гідропарк), який проходив з 15 по 19 квітня 2024 року.
На Чемпіонаті України брали участь 5 команд:

  1. Рівненська обл,
  2. Житомирська обл,
  3. Кіровоградська обл,
  4. Полтавська обл.
  5. м. Київ.

З першого ігрового дня було зрозуміло, що фаворитом цього чемпіонату будуть дівчата міста Києва у складі команди, гравці якої успішно виступають на міжнародних змаганнях і ведуть підготовку до чемпіонату світу з 21 до 30 червня у м. Окінава-Томігусуку (Японія). Інтрига та запекла боротьба точилася між командами за срібло та бронзу.

Команди з повною віддачою сил та емоцій боролися за очки та партії. Конкуренція відбувалася серед Рівненської, Кіровоградської, Житомирської областей. Рівень майстерності Полтавської команди був трохи нижчим. Із чотирма перемогами київська команда виборола звання чемпіона України 2024 р., срібні медалі вирішувалися в матчі Рівненської та Житомирської областей.

Переможцем у цій інтригуючій запеклій грі з радощами та розчаруваннями стали рівненські спортсменки. Напруга чемпіонату тривала до останнього ігрового дня, де вирішувалася доля бронзових медалей між командами Кіровоградської та Житомирської областей. Слід відзначити змістовну гру Кіровоградської команди, яка всі ігри проводила на високому рівні, але в цьому протистоянні житомирянки показали спортивний характер і майстерність та перемогли здобувши бронзу.

Слід відзначити змістовну гру гравців усіх областей та подякувати тренерам, які в нелегкі часи в нашій країні готували команди.
Щиру подяку хочемо вразити Міністерству молоді та спорту України, Укрцентру Інваспорт, Національному комітету спорту інвалідів України, Спортивній федерації глухих України та Київському місцевому Інваспорту. Телеканалу Equalympic і Медіа-центру. Перекладачам жестової мови. Нашій Українській армії ЗСУ, що дає можливість змагатися і славити Україну!!!

Результати змагань:

1 місце – м. Київ;

2 місце – Рівненська область;

3 місце – Житомирська  область;

4 місце – Кіровоградська  область;

5 місце – Полтавська область.