Підсумки Міжнародного турніру з тенісу

Підсумки Міжнародного турніру з тенісу

В період з 10 по 12 травня 2024 року в місті Мурська Собота (Словенія), проходив міжнародний тенісний турнір  для глухих спортсменів. У ньому брало участь 23 спортсмени із різних країн світу, таких як Франція,Індія, Словенія, Словакія, Польща, Італія, Сербія, Чехія, Венгрія, Японія, Німеччина та Україна.

У жіночій сітці було 9 учасниць, серед яких наймолодшою спортсменкою була  Флєрко Єва з України. Перша зустріч у Єви була із суперницею з Франції, в якій впевнено  здобула перемогу. Друга зустріч була із срібною призеркою Європи, спортсменкою із Сербії, яку Єва також перемогла із рахунком 6:1, 6:3,  і вийшла до півфіналу. Наступною була досвідчена спортсменка із Словакії, гра була досить напруженою, але Єва також отримала перемогу із рахунком 6:2, 6:4.
З цим результатом Україна вийшла у фінал, але на жаль  в цій сутичці була отримана травма коліна і за медичними рекомендаціями прийшлося відмовитися від фінальної гри .

Велика подяка Спортивній федерації глухих спорту, що дали можливість  представити Україну на цих змаганнях . Це був дуже важливий досвід  відпрацювання набутих навичок, удосконалення техніки гри та відчути сили суперниць перед чемпіонатом Європи.