Чемпіонат Європи 2024 зі спортивного орієнтування | Результати

Чемпіонат Європи 2024 зі спортивного орієнтування | Результати

З 6 по 11 червня 2024 року, у історичному місті Рига, Латвія, вібдувся чемпіонат Європи зі спортивного орієнтування серед глухих. Це змагання є важливим етапом у спортивному календарі, де збірні з усієї Європи змагатимуться за звання чемпіона.

У змаганнях беруть участь спортсмени з 13 країн Європи: Чехії, Іспанії, Естонії, Фінляндії, Угорщини, Італії, Латвії, Литви, Норвегії, Щвейцарії, Щвеції, Туреччини та України. Всього у чемпіонаті взяли участь 47 спортсменів: 28 чоловіків та 19 жінок.

Результати 10 червня 2024р.

Сьогодні відбулися змагання з короткої дистанції. У запеклій боротьбі за перемогу, серед чоловіків, перше місце здобув Дмитро Плахотник, друге місце посів Володимир Федосеєнко, а замкнув трійку лідерів Дмитро Левін. Серед жінок, відзначилася Яна Мельник, яка зайняла друге місце.

Результати 09 червня 2024р.

Сьогодні відбулися змагання з естафетного спринту, в яких команда у складі спортсменів: Анна Ванасаун (м. Київ), Володимир Федосеєнко (Івано-Франківська обл.), Назар Левицький (Івано-Франківська обл.) та Яна Мельник (м. Київ) здобула золоту медаль. Друге місце посіла команда Литви, а третє – команда Чехії.

Результати 08 червня 2024р.

У спринті серед чоловіків перемогу здобули:
• 1 місце: Назар Левицький (Івано-Франківська область),

• 2 місце: Дмитро Плахотник (Харківська обл.),

• 3 місце: Дмитро Левін (Харківська обл.).

Серед жінок виборола:
• 2 місце: Ганна Андросович (Харківська область).