Чемпіонат світу 2024 з волейболу | Результати

З 21 по 30 червня 2024 року відбувся чемпіонат світу з волейболу серед глухих спортсменів (жінки та чоловіки) у місті Томіґусуку (Окінава), Японія.

Онлайн трансляція змагань доступна за посиланням [Відкрити]

Результати 30 червня 2024р. Чоловіки та жінки, боротьба за бронзову медаль

Серед чоловіків:

У боротьбі за третє місце, українська чоловіча волейбольна збірна здобула перемогу над командою США. З рахунком 3:0. Поєдинок складався з трьох сетів, де українці показали свою перевагу з рахунками 25:22, 25:15, та 25:14. Ця перемога принесла Україні бронзові медалі.

Серед жінок:

В останньому матчі за бронзові медалі, українська жіноча волейбольна збірна перемогла збірну Туреччини. Закінчивши зустріч із фінальним рахунком 3:1. Попри те, що перший сет був виграний збірною Туреччиниі з близьким рахунком 27:25, українська команда впевнено взяла верх у наступних трьох сетах – 23:25, 18:25, та 20:25. Цей поєдинок приніс Україні заслужені бронзові нагороди.

Результати 29 червня 2024р. Чоловіки 1/2 фіналу: Україна - Італія

У напруженому півфінальному матчі українська чоловіча волейбольна збірна зійшлася з командою Італії. Незважаючи на сильний старт та перемогу в першому сеті з рахунком 25:8, українська команда зазнала поразки з загальним рахунком 2:3. Поєдинок складався з напружених та змінних сетів (25:8, 19:25, 23:25, 25:16, 13:15), де останній сет був вирішальним, закінчившись з рахунком 13:15 на користь Італії.

Результати 28 червня 2024р. Жінки 1/2 фіналу: Україна - США

Сьогоднішня гра у півфіналі стала справжнім випробуванням майстерності для української жіночої збірної з волейболу. Наші спортсменки знову зійшлися у боротьбі зі своїми суперницями зі збірної США. Українська команда зазнала поразки з рахунком 1:3.

Партії були напруженими, з рахунками 22:25, 25:23, 19:25, 22:25.

Результати 27 червня 2024р. Чоловіки 1/4 фіналу: Україна - Індія

Українська чоловіча команда з волейболу успішно пройшла до півфіналу, здобувши переконливу перемогу над командою Індії з рахунком 3:0. Матчі завершилися з рахунками 25:18, 25:18 та 25:2.

Результати 26 червня 2024р. Жінки: Японія - Україна

Українська жіноча команда здобула впевнену перемогу над командою Японії з рахунком 3:0, показавши сильну гру в усіх трьох сетах (25:19, 25:20, 25:20).

Результати 25 червня 2024р. Жінки: Туреччина - Україна

Українська жіноча команда здобула переконливу перемогу над командою Туреччини з рахунком 3:0, демонструючи впевнену гру у всіх трьох сетах (25:19, 25:18, 25:18).

Результати 24 червня 2024р. Жінки: Україна-США

Українська команда зазнала поразки сьогодні від США з рахунком 2:3 (23:25, 25:14, 25:22, 21:25, 10:15).

Результати 24 червня 2024р. Чоловіки: Японія - Україна

Українська чоловіча волейбольна команда здобула перемогу у другому матчі проти господарів турніру, команди Японії, з рахунком 3:1 (25:17, 25:13, 21:25, 25:18).

Результати 22 червня 2024р. Жінки: Італія - Україна

Сьогоднішній матч української жіночої волейбольної команди завершився перемогою. У напруженій грі проти суперників у Італії, наші українки впевнено обіграли з рахунком 3:1. Партії закінчились наступними результатами: 24:26, 25:19, 25:15, 25:17.

Результати 21 червня 2024р. Чоловіки: Україна - Франція

У запеклій боротьбі першого чоловічого матчу групового етапу чемпіонату світу з волейболу серед грухих, який відбувся 21 червня, збірна України здобула перемогу над командою Франції з рахунком 3:1. Сети завершилися з наступними результатами: 25:20, 25:16, 22:25, 25:20. Наступний поєдинок української команди відбудеться 24 червня проти господарів турніру – збірної Японії.

Про НТЗ

З 1 по 16 червня у маленькому місті Мелець (Польща) пройшов НТЗ серед жіночої та чоловічої збірної України з волейболу.Після НТЗ збірна одразу вирушила у нелегку та довгу подорож на 5-й чемпіонат Світу з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху до м. Окінава (Японія) з 21 по 30 червня 2024 року.Нас зустрів виражений субтропічний клімат (температура в тіні 32 та 85% вологістю).Підтримайте та вболівайте за жіночу та чоловічу збірну Україну!Слідкуйте пряму трансляцію та результати. Посилання на сайті СФГУ. Різниця у часі між Київським та Японією мінус 6 годин