З 15 по 17 червня 2024 року у місті Луцьк успішно пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед глухих спортсменів. Змагання відбулися на стадіоні “Авангард” і охопили 12 видів програми. Участь у заході взяли 54 атлети з 12 регіонів України, включаючи місто Київ.
Лідери національної збірної підтвердили свої позиції у всіх своїх дисциплінах. Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами згідно з Регламентом проведення чемпіонату України.
Ці змагання стали важливим етапом підготовки до чемпіонату світу, який відбудеться з 12 по 24 липня у Тайвані, де наша збірна продемонструє свою майстерність на міжнародному рівні.
Представник СФГУ з легкої атлетики, Ірина Зверинська, висловила задоволення від організації та проведення змагань, а також відзначила високий рівень підготовки спортсменів.
Протокол змагань [Завантажити]