Жіноча збірна України з волейболу завітала до школи “Нісідзакі”

Жіноча збірна України з волейболу завітала до школи “Нісідзакі”

У рамках чемпіонату світу з волейболу серед глухих спортсменів, який триває з 21 по 30 червня в Окінаві, Японія, відбулася незабутня подія. 27 червня, напередодні півфіналу, жіноча збірна України провела тренувальний день, який став особливим завдяки співпраці з місцевою школою “Нісідзакі”. Українські волейболістки не тільки продемонстрували майстер-клас з волейболу, але й влаштували дружні матчі та конкурси з юними школярами, що стало справжнім святом спорту та дружби.

Кожна дитина отримала від наших спортсменок увагу, гру з м’ячем, автографи на пам’ятні сувеніри, обійми та рукостискання. Школярам були вручені значки з символікою України та інші подарунки. Від збірної команди України школі були передані сувеніри, а гравці залишили на згадку ігрові футболки з автографами.

Діти підготували запитання до наших спортсменок, використовуючи міжнародну жестову мову, що стало чудовою можливістю для обміну досвідом та культурою. Завершилася зустріч фотосесією, яка залишила теплі спогади та позитивні емоції у всіх присутніх, а японські школярі відчули особливу теплоту та гостинність від української команди