Перенесення Літніх Дефлімпійських ігор 2021 року

Перенесення Літніх Дефлімпійських ігор 2021 року

  • Post author:
  • Post category:Новини

29 січня 2021 року Організаційний Комітет Літніх Дефлімпійських ігор 2021 року отримав лист ICSD, присвячений безпеці та здоров’ю глухих спортсменів, команд, сімей, організацій, волонтерів та глядачів з усього світу під час пандемії COVID-19.

ICSD пропонує розглянути можливість перенесення Літніх Дефлімпійських ігор 2021 року на 2022 рік. Розуміючи причини та прийнявши запит ICSD, було вирішено, що подія повинна відбутися з 01 по 15 травня 2022 року в місті Кашіас ду Сул, Бразилія.

Рішення про його перенесення спричинене обмеженнями, що спричинила пандемія COVID-19. Оскільки вакцинація у всьому світі представляє суттєві відмінності між однією країною та іншою, це рішення має на меті гарантувати більш тривалий час вакцинації населення світу. Це відображає цінность здоров’я людини та зусиль, спрямованих на припинення поширення цього вірусу над будь-якими іншими факторами.

Сьогодні Виконавчий комітет ICSD дійшов висновку, що Літні Дефлімпійські ігри 2021 року в Бразилії повинні бути перенесені на дату після 2021 року, але не пізніше літа 2022 року, щоб захистити здоров’я усіх спортсменів, хто бере участь у Дефлімпійських іграх та міжнародного співтовариства.

ICSD буде продовжувати стежити за офіційними оновленнями COVID-19, щоб забезпечити збереження здоров’я та безпеки кожного. Ми вважаємо, що це позитивне рішення, яке принесе велику користь для організації та підготовки глухих спортсменів.

Джерело www.ciss.org