З 5 по 7 травня в обласному центрі Закарпаття – місті Ужгород – відбувся Командний чемпіонат України з риболовного спорту в дисципліні «ловля риби спінінгом з берега». Змагання зібрали найкращих спінінгістів країни, які демонстрували майстерність, витримку та тактичне мислення на береговій лінії.
За підсумками трьох днів напруженої боротьби призову трійку розподілили так:
- 1 місце – Закарпатська область
- 2 місце – Львівська область
- 3 місце – Івано-Франківська область
Господарі змагань – команда Закарпаття – підтвердила статус фаворита, випередивши суперників за сумою виловленої риби та кількістю результативних закидів. Львів’яни здобули «срібло», а «бронза» поїхала на Прикарпаття.
Протокол змагань [Відкрити]





