Підсумки чемпіонату України 2026 з бадмінтону

Підсумки чемпіонату України 2026 з бадмінтону

З 14 по 17 травня 2026 року у Вінниці відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед глухих спортсменів. Упродовж чотирьох днів на кортах кипіли нещадні баталії – за нагороди змагалися 17 найкращих атлетів із 5 регіонів: Вінницької обл., Житомирської обл., Миколаївської обл., Харківської обл., та м.Києва.

🏸 Чоловіча одиночка – житомирський дует поза конкуренцією

Фінал став справжньою візитівкою турніру. Негар Тарас (Житомирщина) у вирішальному поєдинку переграв земляка Силицю Олексія, здобувши «золото». «Бронза» – у киянина Слободяника Дениса.

🏸 Жіноча одиночка – тріумф Софії Черноморової

Представниця Миколаївщини Черноморова Софія не залишила суперницям жодного шансу, впевнено здобувши перше місце. Другою стала житомирянка Горобець Іванна, третє місце посіла Інгула Анастасія з Києва.

🏸 Чоловічі пари – житомирське золото, київське срібло

У парному розряді серед чоловіків дует Негар Тарас / Сириця Олексій (Житомирщина) не мав рівних. Друге місце – у київської пари Слободяник Денис / Лозовик Роман. Третіми стали вінничани Сергєєв Роман / Мамічев Микола.

🏸 Жіночі пари – потужний тандем Горобець / Черноморова

У жінках найкращою виявилася інтеррегіональна пара: Горобець Іванна (Житомирська) / Черноморова Софія (Миколаївська). «Срібло» виграли киянки Інгула Анастасія / Легошина Софія, «бронзу» – Асабіна Зоя (Харківська) / Козоріз Валерія (Вінницька).

🏸 Мікст – тріумф житомирського дуету

У змішаному парному розряді знову блиснули Негар Тарас та Горобець Іванна, здобувши ще одне золото. Друге місце посіли Слободяник Денис (м.Київ) / Черноморова Софія (Миколаївська), третє – Сириця Олексій (Житомирська) / Інгула Анастасія (м.Київ).


🎤 Підсумок: Житомирщина – головний бенефіціар чемпіонату

П’ять золотих медалей (дві у Негара, дві у Горобець та одна у Сириці) – це яскраве свідчення потужної бадмінтонної школи регіону. Водночас Миколаївщина (Черноморова), Київ та Вінниччина також показали бойовий характер.