Підсумки Кубку України 2021 з лижних перегонів серед глухих спортсменів

Підсумки Кубку України 2021 з лижних перегонів серед глухих спортсменів

З 21 по 25 лютого 2021 року на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, який розташований в с. Яворів Турківського району Львівської області відбувся кубок України з лижних перегонів серед глухих спортсменів.
Брали участь у даних змаганнях всього 32 спортсмени з 8 регіонів України (Волинська обл., Київська обл., Львівська обл., Сумська обл., Чернігівська обл. Тернопільська обл., Івано-Франківська обл. та м. Київ).

Місце проведення кубку України серед глухих спортсменів було добре оцінено та підготовлено за найвищим рівнем.

В гонці класичним стилем з інтервальним стартом на 10 км та спринті класичним стилем на 1,2 км перемоги здобув лідер збірної – Андрій Андріїшин (Тернопільська), у жінок на 5 км лідером була Єлизавета Нопрієнко (Київська), також вона посіла перше місце з масового старту вільним стилем на 5 км.

Серед дівчат Анастасія Кононюк (Львівська) завоювала всі перші місця, а також серед молодших дівчат Анна Клим‘юк (Волинь) була лідеркою на всіх дистанціях.

Чоловіча гонка вільним стилем з масовим стартом серед молодих спортсменів виявила переможцем перспективного Руслана Денисенко (Сумська).

Протокол змагань [ЗАВАНТАЖИТИ]