Чемпіонат України з гірськолижного спорту серед глухих спортсменів

Чемпіонат України з гірськолижного спорту серед глухих спортсменів

Чемпіонат України з гірськолижного спорту серед глухих спортсменів відбувся з 01 по 05 березня 2021 року на базі Красія  у с. Вишка (Великоберезнянського району Закарпатської області). Згідно Регламенту учасники змагалися у віковій групі серед  дорослих 2014 року народження і старші . Всього взяли участь 35 спортсменів з 9 областей:  Волинської, Київської, Львівської, Сумської, Івано-Франковської, Житомирської, Закарпатської, Чернівецької та м. Києва.        

Після першого та другого дня змагань з гірськолижного спорту у дисциплінах слалом і слалом-гігант серед жінок у всіх дисциплінах перше місце виборола Каміла Куртанич з Закарпаття, друге місця у всіх дисциплінах виборола Ганна Новикова з м. Київ, а от треті місця в дисциплінах посіли наступні спортсменки: у слаломі Катерина Єрошкіна, а у слаломі-гіганті –  Аліса Пишняк, обидві представниці з м. Київ.

У змаганнях з гірськолижного спорту серед чоловіків Михайло Куртанич з Закарпаття був лідером на всіх дистанціях і у підсумку виборов перші місця у слаломі з результатом і у слаломі-гіганті. У слаломі друге місце виборов Олексій Волчок з Львівщини, а третє місце – Ерік Годас з Закарпаття. Ті ж спортсмени обмінялися місцями у слаломі-гіганті: Ерік Годас став другим, а Олексій Волчок третім. На жаль, дані змаганнях не виявили для спортивної спільноти глухих нових молодих спортсменів з даного виду спорту, тож чекаємо на їх появу у найближчому майбутньому.

У  змаганнях зі сноуборду серед жінок на всіх дистанціях лідером була Анастасія Костяк із Закарпаття, сноуборд слалом і сноуборд слалом-гігант, друге місце на всіх дистанціях посіла Анастасія Сокол з Львівщини (сноуборд слалом і сноуборд слалом-гігант), а третє місце на всіх дистанціях посіла Катерина Худякова з Житомирщини. Серед чоловіків у програмі слалом-гігант всі призові місця посіли спортсмени з Закарпаття: перше місце – Олександр Люханов, друге – Іван Кочіш, третє – Павло Бровдій. А от у програмі слалом призова трійка виглядає так: перше місце – Іван Кочіш, друге місце – Павло Бровдій, а третє – Олександр Люханов.

На змаганнях були присутні тренери збірної України Олександра Гак (сноуборд) та Мар’яна Фріндт (гірські лижі), представник СФГУ Іван Пишняк та начальник Закарпатського регіонального центру Інваспорт Андрій Чегіль. Головним суддею змагань був Ігор Лапіков.

Протокол змагань [Завантажити]