Федерація кіберспорту України за підтримки ПриватБанку та VISA проведе перший всеукраїнський турнір для людей з інвалідністю

Федерація кіберспорту України за підтримки ПриватБанку та VISA проведе перший всеукраїнський турнір для людей з інвалідністю

Федерація кіберспорту України рада оголосити про старт нового соціального проєкту “Кіберспорт для всіх”. В рамках цього проєкту ми, спільно з ПриватБанком і компанією Visa, будемо організовувати змагання з різних кіберспортивних дисциплін для людей з інвалідністю, щоб показати універсальність і такі позитивні сторони кіберспорту, як доступність і рівні можливості для всіх, соціалізація учасників, поліпшення реакції та комунікаційних навичок, а також багато інших.

Перший на черзі – турнір з дисципліни CS:GO. Він пройде 17 квітня в онлайн-форматі. Система проведення змагання – командний мікс-кап. Колективи будуть формуватися нами, щоб сили були збалансовані. Зареєструватися гравці можуть тільки соло. Відзначимо, що до участі допускаються гравці з України з будь-якою групою інвалідності. Загальний призовий фонд змагання складе 7,500 грн.

Щоб взяти участь в змаганні, необхідно зареєструватися за цим посиланням. Учасники зобов’язані ознайомитися з регламентом турніру, який можна знайти тут.

Партнерами чемпіонату для людей з інвалідністю стануть ПриватБанк за підтримки Visa, які вже давно підтримують проєкти Федерації кіберспорту України.

Відзначимо, що незабаром ПриватБанк розповість про оновлену картку геймера, яку зможуть отримати всі охочі. Більш детальна інформація буде опублікована найближчим часом.

Слідкуйте за сайтом Федерації кіберспорту України, а також підписуйтесь на нас в InstagramFacebook і Telegram, щоб бути в курсі всіх новин!