Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2019 з бадмінтону

З 04 по 07 квітня 2019 року на базі «Пуша водиця» (м.Київ) пройшов 9-й чемпіонат України з бадмінтону серед глухих спортсменів.

На цьому чемпіонаті брали участь спортсменів з 7 регіонів України –Вінницька, Дніпропетровська, Одеська, Львівська, Миколаївська , Київська області та м. Київ.

Напередодні підготовки до чемпіонату світу з бадмінтону (серед дорослих і молоді окремо), який відбудеться в липні цього року в Тайбеї, ці змагання були важливі для тих спортсменів, які готувалися до цих стартів.

Ці змагання показали що деякі спортсмени з нашої молоді помітно виросли в майстерності і буквально «дихали в спину» дорослим іменним спортсменам. Кожну гру серед сильних гравців було важко передбачити на чиєму боці буде перемога, але в кінці кінців місця на п'єдесталі зайняли більш досвідчені і добре підготовлені бадмінтоністи.

Не важко передбачити, що незабаром молодь буде завойовувати кращі місця, тому що цьому сприяло те що нарешті для молоді створили хороші умови для розвитку і підвищення майстерності (навчально тренувальні збори, стипендія, залучення професійних тренерів).

Нижче наводимо результати змагань.

[Завантажити]

Наші вітання переможцям, призерам та їх тренерам. Відразу після чемпіонату України буде проходити навчально тренувальний збір для підготовки до чемпіонату світу, для тих спортсменів які показали найкращі результати на попередніх змаганнях. Побажаємо хлопцям і тренерам удачі в підготовці до ЧС!

 

 

Фоторепортаж

Представник СФГУ з бадмінтону

М.Лаврик

Social Like
Joomla Plugins