Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату України 2018 з боулінгу

У м.Херсон в боулінг-клубі "Lucky Strike" ТРЦ «Фабрика» з 09 по 14 квітня 2018 р. вібдувся ІХ чемпіонат України з боулінгу серед глухих спортсменів. В змаганнях участь прийняли спортсмени із 9 регіонів України: Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Чернігівська і м.Київ. Кількість спортсменів склало 88 осіб (45 чоловіків та 43 жінок).

Володарями титулу «Чемпіон України» в «Майстер-фіналу» 9-го Чемпіонату України стали: Щербаков Дмитро (Одеська) і Д'яченко Алла (Одеська), 2 місце посіли Данилюк Вадим(Одеська), Ковальчук Катерина (Полтавська). і 3 місце у Яловезі В’ячеслава (Полтавська) і Яловезі Владислава (Полтавська) та Величко Дарині (м.Київ) і Горбаньової Дар’ї.

Результати змагань

За підсумками змагань і тренувальних зборів сформується основний склад кандидатів на ЧЄ-2018, де кращі по 6 чоловіків і жінок будуть боротися за призові місця і захищати честь і гідність нашої держави.

Фоторепортаж

Порядок фотографії згідно з результатами змагань,що наведені вище.

Хочу сказати від імені учасників слова великої вдячності організаторам змагань - Українському центру «Інваспорт», Спортивній федерації глухих України, Херсонському регіональному центру «Інваспорт» за проведення спортивного заходу на відповідному рівні.

 Представник СФГУ з боулінгу

І.Шокота.

Social Like
Joomla Plugins