Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки чемпіонату Європи 2018 U21 з футболу

2-й чемпіонат Європи U-21 з футболу серед глухих спортсменів відбувся з 1 по 11 серпня 2018 року у місті Стокгольм (Швеція).

В цьому чемпіонати взяли участь 8 команд з різних країн Європи, а саме: Туреччина, Росія, Бельгія, Польща, Швеція, Греція, Чехія та Україна.

У першій грі нам дістався дуже сильний суперник - збірна Росії. Гра була напруженою, і нарешті гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь команди України.

Друга гра була проти команди з Греції. Нам несподівано видалася важка гра від греків, до цього вони програли шведів з великим рахунком 0:4. Наші футболісти довго шукали вихід щоб забити гол, але на жаль, матч закінчився нічиєю (0:0).

В останній грі в нашій групі грали з господарями організатора турніру – збірної Швеції. Збірна України дуже акуратно грала, та зуміла забити чотири м'ячі у ворота. Рахунок закінчився 4:1 на нашу користь та вийшли в півфінал на зустріч з бельгійцями. До цієї гри ми добре вивчили гру суперників. Шведи добре володіли з м'ячами і легко грали в один дотик.

Гра з бельгійцями закінчилася рахунком 2:0 (1 тайм) на користь збірної України, але після перерви бельгійці швидко забили 2 м'ячі та рахунок перетворився в 2:2. Додатковий час на 30 хвилин, наші футболісти показали свій характер «грати до кінця» і зуміли забити ще 2 м'ячі!!! Рахунок 4:2 на нашу користь. Збірна України вийшла у фінал.

11 серпня (останній день гри) відбувся фінал між командами збірної України та Туреччини. Ми вже знали, що команда Туреччини дуже сильно грала і в кожних іграх вони перемагали з великими рахунками. На жаль, в цій грі ми програли з рахунком 0:4 на користь Туреччини. Таким чином, збірна України посіла 2-е місце.

Як тренер, задоволений за гарний виступ наших юніорів у чемпіонаті Європи U21 серед глухих спортсменів, які змогли показати свій максимальний технічній рівень майстерності для своєї країни та уболівальників!

Окрема вдячність Українському центру «Інваспорт» та Спортивній федерації глухих України за моральну підтримку та фінансове забезпечення нашої команди.

 

Фоторепортаж

 

 

Тренер збірної України з футболу U-21

В.В.Таймазов.

Social Like
Joomla Plugins