Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки Всеукраїнського турніру 2018 з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів

З 09 по 11 листопада 2018 року у місті Кривий Ріг відбувся IV Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів з вадами слуху. На церемонії відкриття виступили: представник з футболу/футзалу серед ветеранів Спортивної федерації глухих України О.В.Пастушенко, асистент представника з футболу/футзалу серед ветеранів Спортивної федерації глухих України Т.Г.Мазуренко, президент Криворізької міської федерації з фізичної культури і спорту глухих А.М.Патерило, президент Дніпропетровського обласного осередку Спортивної федерації глухих України Д.Є.Миронов.

Нагадуємо, що 31 жовтня 2018 р. після закінчення семінару СФГУ у Навчально-відновлювальному центрі УТОГ, який розташований в мальовничому місці в Пущі Водиці (м. Київ), було проведено онлайн трансляцію на Youtube жеребкування до Всеукраїнського турніру з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів з вадами слуху. На жеребкуванні були присутні Лаврик О. А. – перший віце-президент СФГУ, Миронов Д. Є. – президент Дніпропетровського обласного осередку СФГУ і Мазуренко Т. Г. – асистент представника з футболу/футзалу серед ветеранів СФГУ.

У перший день, розпочали урочисту подію, участь у турнірі взяли 8 команд - з Києва,Львівської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської, Запорізької, Харківської та Полтавської областей.

Ігри відбувалися за круговою системою в одне коло, їх тривалість - 2 тайми по 20 хвилин кожний. Заміни були необмежені.

На другий день змагань була екскурсія, участники зманагь відвідали визначні пам'ятки та музеї Кривого Рогу.

На третий день відбулися захопливі зустрічі, під час яких визначилися претенденти на призові місця. У спортзалі було багато вболівальників. Участники у грі продемонстрували високий рівень фізичної підготовки.

За результатами змагань перше місце посіда команда з Одеськох області; друге місце - команда із Полтавської області; третє місце - команда Дніпропетровської області.

У кінці змагань суддівська колегія та представники команд обговорили підсумки турніру й визначили кращих воротаря, гравця та бомбардира. У заключній церемонії, крім згаданих вище А.М.Патерила, Т.Г.Мазуренка та Д.Є.Миронова, взяв також участь керівник комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради О.М. Ступак. Кращому гравцю Олександру Чаленку з Одеської області, кращому бомбардиру змагань Андрію Савицькому із Дніпропетровської області (результат - 11 м'ячів) та кращому воротарю змагань Олександру Бовту з Полтавської області вручили пам'ятні статуетки та дипломи. Капітанам команд також вручили кубки та дипломи за перше, друге та третє місця, а гравці отримали медалі й дипломи.

Фото (зліва направо): О.Бовт, О.Чаленко, А.Савицький.

Висловлюємо щиру подяку: директору ДЮСШ-4 Р.А.Контуру - за надання спортивної зали для проведення турніру з футзалу; члену комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради А.М.Ступаку - за фінансову допомогу у придбанні нагород; а також А.М. Патерилу та В.А.Гончаренку - за організацію і підтримку у проведенні змагань; перекладачу Криворізької ТО УТОГ С.М.Вюник - за професійний переклад під час змагань та оглядової екскурсії містом для спортсменів-ветеранів з вадами слуху з різних областей України, а також волонтеру А.М.Білановій за допомогу у проведенні змагань.

Президент ДООСФГУ Д.Є.Миронов вручив «Подяку за високі професійні якості і чітку організацію під час проведення Всеукраїнського турніру з футзалу серед команд спортсменів-ветеранів з вадами слуху» А.М.Ступаку. Також Т.Г.Мазуренко подарував А.М.Ступаку великий вимпел з емблемою «Спортивна федерація глухих України» та невеликий вимпел «КМОСФГУ КФКГ» від команди м. Києва.

Всі учасники отримали масу задоволень від організації змагань та захоплюючої екскурсії.

Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у турнірі серед команд спортсменів-ветеранів, які відбудуться у наступному році (листопад) в місті Києві.

 

Результати змагань дивиться [ТУТ]

 

Фоторепортаж

Команда Одеської області.

Команда Полтавської області.

Команда Дніпропетровської області.

Команда Черкаської області.

Команда Львівської області.

Команда Львівської області.

Команда міста Києва

Команда Запорізької області.

Social Like
Joomla Plugins