Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Гірськолижний клуб "Proleski"

В Києві, у ТРЦ “АRT Mall, діти з порушенням слуху почали тренуватися у клубі “Proleski” гірськолижним спортом. Особистий тренер – тренер збірної команди України з гірськолижного спорту - Василь Леськів, який має дуже великий стаж у роботи в зимних видах спорту.

Основне завдання в групах підростаючих спортсменів – гармонійний та всебічний розвиток, особливо з акцентом на поєднання фізичної роботи з морально-психологічною. В основному тренування дітей з порушенням слуху проводяться, так скажемо в “ігровому” режимі для того, щоб спочатку розвивати загальну координацію рухів в легкій та дружній атмосфері, а пізніше починається складніша технічна робота. З плавним ростом навантажень діти з порушенням слуху вчаться долати труднощі, стають відповідальнішими, уважнішими.

Якщо Ви зацікавлені щоб ваши діти с порушення слуху взяли участь у тренування гірськолижним видом спорту, будь-ласка зв’яжіться з нами по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сторінці www.facebook.com та в групі FACEBOOK Зробіть вашій дитини корисний подарунок, який дасть результати на все життя.

 

 

Дуже дякуємо ТРЦ “АRT Mall” у наданні можливості безкоштовного тренування дітей с порушенням слуху.

Тренер збірної команди з гірськолижного спорту серед спортсменів з порушенням слуху

Лесків В.

Social Like