Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Часопис подій участі української команди в 3-му чемпіонаті Європи з маутенбайку

4-й день змагань.

Вчора, 26.07.2014 р. був день естафети. Погода нас порадувала сонцем. Маршрут естафети проходив на тій ж трасі, де ми змагалися раніше, але вона вже суха і довжиною менша на 1 км.

З української команди на першому етапі естафети виступив Іванюта Слава, який фінішував четвертим.

У 2-му етапі Сердюк Денис змагався з жінками. Згідно з правилами по МТБ на естафету допустили  команду з 2 чоловік, 1 жінки чи юніора віком 17-18 років. Сердюк Денис обійшов жінок, у тому числі і італійку - головну суперницю на бронзу. І був би третім.  Але .... у нього стався розрив велосипедного ланцюга і йому довелося бігти, але розрив дистанції з спортсменкою, яка була попереду, він тримав.  На другому колі дистанції був спуск, де не потрібно педалювати і він їхав на байку без велосипедного ланцюга. Знову фортуна вдачі зло посміхнулася - у Сердюка Дениса відлетіло заднє колесо і він фінішував бігцем з велосипедом на плечах четвертим з відставанням на 10 сек. від попередньої спортсменки.

На третій етап стартував  перехвильований за Сердюка Чорноштан Іван. Його на першому крузі етапу обігнав італієць. З місця, де я стояв, нарешті, після італійця я побачив Івана, який був блідим і їхав зігзагами,  але він наполегливо пішов на друге коло. Всі почали хвилюватись  за нього.  Згодом  росіянин - лідер перегонів передав, що бачив як Чорноштан Іван через погане самопочуття знепритомнів на дистанції. Але все ж він знайшов у собі сили, щоб встати та продовжити перегони і фінішувати  п'ятим.

Ось такі невдалі для української команди були перегони естафети.

 

26.06.2014р.

Мелашенко Дмитро

Social Like