Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Урочиста зустріч українських тріумфаторів чемпіонату Європи з волейболу

У Міністерстві молоді та спорту України 21 червня 2019 пройшла урочиста зустріч українських тріумфаторів чемпіонату Європи з волейболу серед глухих спортсменів.

Наших дефлімпійців вшанували заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, президент Спортивної федерації глухих України Леонід Касіцький, начальник Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Оксана Скугарева, президент Федерації волейболу України Михайло Мельник.

На чемпіонаті Європи, що завершився в місті Кальярі (Італія), взяли участь 8 чоловічих та 5 жіночих команд.

Українська чоловіча команда здобула «золото», а наші дівчата «бронзу».

Наша чоловіча збірна з волейболу у принциповому фінальному поєдинку обіграла збірну Росії - 3:1 (25:27, 25:14, 25:17, 25:21), а українські волейболістки у матчі за "бронзу" перемогли суперниць із сусідньої Польщі - 3:1 (25:23, 25:10, 19:25, 25:16). 

Дефлімпійські волейбольні команди в повному складі з нагоди зустрічі привітали В.М.Сушкевича з його 65-ти річчям та щиро подякували за вагомий вклад у розвиток дефлімпійського руху.  

За фінансову підтримку та своєчасне надання всіх необхідних ресурсів задля підготовки, тренерський склад та гравці подякували Миколу Даневича та вручили йому пам'ятний презент.

Щиро подякували за підтримку волейболу серед людей з порушеннями слуху Михайла Мельника -президента ФВУ.

Президент ФВУ Михайло Мельник за багаторічну сумлінну працю і за вагомий особистий внесок у розбудову та розвиток українського волейболу в урочистій обстановці особисто вручив наставникам наших збірних волейбольних команд-державному тренеру Леоніду Касіцькому та головному тренеру Юрію Грицюті почесні відзнаки - ордени ФВУ «За розвиток українського волейболу».

Social Like