Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

Підсумки Всеукраїнського турніру 2019 з волейболу серед спортсменів-інвалідів зі слуху

Місто Полтава - духовна столиця України, з 18 по 20 жовтня 2019 року в спортивному залі комплексу "Локомотив" з великою радістю приймала вже шостий за рахунком Всеукраїнський турнір з волейболу серед спортсменів-ветеранів з вадами слуху.

Дані змагання із радістю відвідали ветерани з 7 різних регіонів нашої чудової країни: Житомирська обл., Полтавська обл., Донецька обл., Закарпатська обл., Одеська обл., Дніпропетровська обл. та м.Київ.

Відкривали змагання з привітальними словами представник СФГУ - А.Береговий, президент Полтавського осередку СФГУ - Г.Яловега, начальник Полтавського регіонального центру "Інваспорт" - О.Верещака, голова Полтавської обласної організації УТОГ - Л.Усенко та головний суддя змагань - І.Юрченко.


Під супровід дитячого колективу було виконано гімн України жестовою мовою. Всі присутні віддали данину пам’яті багаторазовій призерці чемпіонатів Європи, світу та Дефлімпійських ігор - Ірині Ковальчук хвилиною мовчання.

Після всіх напутніх слів та закінчення офіційної частини церемонії відкриття, розпочалася стартова гра, яка і задала тон всьому турніру. Команди виходили на матчі маючи позитивний настрій та налаштуванням перемагати. Вболівальники із захопленням спостерігали за шаленою самовіддачею ветеранів, які не жаліючи себе діставали, здавалося б, вже безнадійні м'ячі.

Після триденних запеклих баталій призові місця розподілилися наступним чином:

Чоловіки:

1місце-Житомирська обл.;

2місце-Донецька обл.;

3місце-Закарпатська обл.;

4місце-Одеська обл.;

5місце-Полтавська обл.;

6місце-м.Київ.

Жінки:

1місце-м.Київ;

2місце-Одеська обл.;

3місце-Дніпропетровська обл.;

4місце-Полтавська обл.;

5місце-Житомирська обл.;

6місце-Донецька обл.

Всі призери були нагороджені дипломами, медалями та кубками.

Спільним рішенням було визначено найкращих гравців турніру.

Серед жінок відзначилася Ганна Федорчак-Янчукова з Одеської області, а серед чоловіків нагороду своєю грою здобув Леонід Дейнеко. Ми дякуємо всім учасникам, організаторам та вболівальникам за створення такого чудового свята волейболу. Окрему подяку висловлюємо Міністерству соціальної політики України за їх підтримку в проведенні даного заходу.

Фоторепортаж

 

Протокол змагань [ЗАВАНТАЖИТИ]

Social Like
Joomla Plugins